OK

 

SFP-moduler

 

 

 

TP-LINK, Gigabit interface konverter(Mini gbic), singlemode LC, 10kmFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/nettverk-og-kommunikasjon/mediekonverterer/gbic-sfp-moduler/TL-SM311LSTP-LINK, Gigabit interface konverter(Mini gbic), singlemode LC, 10km11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseTP-LINK, Gigabit interface konverter(Mini gbic), singlemode LC, 10kmNoneFalse6935364030216
TP-Link JetStream 10-Gigabit 2-Ports modul, SFP+, till T3700G-28TQFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/nettverk-og-kommunikasjon/mediekonverterer/modulbaserte/TX432TP-Link JetStream 10-Gigabit 2-Ports modul, SFP+, till T3700G-28TQ11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseTP-Link TX432, 10-Gigabit 2-Port SFP+ ekspansions modul, svart<br/><br/>En ekspansions modul till TP-Links T3700G-28TQ, den installeres i en spesifikk plass på baksiden og gir switchen to stk ekstra 10 Gigabit SFP+ plasser.<br /><br />Mål(BxDxH): 131x92x31mm.NoneTrue6935364021917
TP-LINK, Gigabit interface konverter(Mini GBIC), singlemode LC BX 10kmFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/nettverk-og-kommunikasjon/mediekonverterer/gbic-sfp-moduler/TL-SM321ATP-LINK, Gigabit interface konverter(Mini GBIC), singlemode LC BX 10km11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseTP-LINK, Gigabit interface konverter(Mini GBIC), singlemode LC BX 10kmNoneFalse6935364030513
TP-LINK, Gigabit interface konverter(Mini GBIC), singlemode LC BX 10kmFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/nettverk-og-kommunikasjon/mediekonverterer/gbic-sfp-moduler/TL-SM321BTP-LINK, Gigabit interface konverter(Mini GBIC), singlemode LC BX 10km11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseTP-LINK, Gigabit interface konverter(Mini GBIC), singlemode LC BX 10kmNoneFalse6935364030520
TP-LINK, Gigabit interface konverter(Mini gbic), multimode LC, 550mFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/nettverk-og-kommunikasjon/mediekonverterer/gbic-sfp-moduler/TL-SM311LMTP-LINK, Gigabit interface konverter(Mini gbic), multimode LC, 550m11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseTP-LINK SFP-modul(mini-GBIC), 1000Base-SX, duplex, multimode, LC, 550mNoneFalse6935364030209