OK

D-Link helps you connect to more of everything with our innovative approach to computer networking. From relatively modest beginnings in Taiwan the company has grown over the last 30 years into an exciting global brand offering the latest network solutions.

Whether it is for the home consumer, business or service provider we pride ourselves on offering award winning networking products and services. We will continue to lead the way in building networks for people around the world

Cheat sheets for D-Links assortment

Contacts for D-Links assortment

michael@deltaco.se

Product manager
Deltaco

+46 (0)761 34 86 55

daniel@deltaco.se

Account manager
Deltaco

+46 (0)855 57 62 31

pierre@dlink.com

Consumer sales
D-Link

+46 (0)855 57 62 31

roger@dlink.com

Business sales
D-Link

+46 (0)722 37 12 92

 

 

D-LINK AP DWL-8710APFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/nettverk-og-kommunikasjon/tilgangspunkter/DWL-8710APD-LINK AP DWL-8710AP11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseD-Link DWL-8710AP - Trådløst tilgangspunkt - Wi-Fi - Dobbeltbånd<br>NoneTrue
D-Link DWL-8610AP, trådlåst accesspunkt, 802.11ac, 2xRJ45, PoE+, hvitFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/nettverk-og-kommunikasjon/tilgangspunkter/DWL-8610APD-Link DWL-8610AP, trådlåst accesspunkt, 802.11ac, 2xRJ45, PoE+, hvit11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00False <BODY>D-Link DWL-8610AP, trådløst accesspunkt, 2,4/5GHz, 802.11a/b/g/n/ac, 1750Mbps, 2xRJ45, PoE+, hvit/svart<BR><BR>DWL-8610AP er et trådløst accesspunkt som kombinerer den seneste trådløse teknologien i og med 802.11ac med D-Links <A href="http://www.dlink.com/us/en/business-solutions/wireless/unified-wireless" target=_blank>Unified Wireless Solution</A>. Hvilket innebærer att nettverksadministratorer kan administrere alle Unified Wireless accesspunkter fra en eneste Unified Switch. <BR><BR>DWL-8610AP er tilpasset for små og middelstore forretninger.<BR><BR>• Unified Wireless.<BR>• 2xRJ45 hvor 1 er PoE+<BR><BR><EM>Obs, leveres uten strømadapter!</EM><BR><BR>Mål(BxDxH):190x171x40mm.<BR>Vekt: 240g.</BODY>NoneTrue790069397639
D-Link Wave2 Unified AP, 2 Gbps, Tri-Band, MU-MIMO, PoE, whiteFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/nettverk-og-kommunikasjon/tilgangspunkter/DWL-7620APD-Link Wave2 Unified AP, 2 Gbps, Tri-Band, MU-MIMO, PoE, white03.09.2018 06:03:5231.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00False <BODY><P>D-Link Wave2 Unified AP, 2 Gbps, Tri-Band, MU-MIMO, PoE, white</P> <P>The Wireless AC2200 Wave 2 Tri-Band Unified Access Point delivers great bandwidth and flexibility for medium to large Wi-Fi networks. Its fast Tri-Band speeds, 2x2 MU-MIMO, band steering, and Airtime Fairness upgrades your business to the best.</P> <P>• 2x2 MU-MIMO<BR>• 2x Gigabit BASE-T LAN-ports<BR>• Tri-Band speeds up to 2,2 Gbps<BR>• 802.3at PoE (20W max consumption)<BR>• Internal omnidirectional antennas</P> <P>Dimensions(BxDxH): 205 x 39 x 205 mm<BR>Weight: 570 g</P></BODY>NoneTrue
D-Link DWL-6700APFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/nettverk-og-kommunikasjon/tilgangspunkter/DWL-6700APD-Link DWL-6700AP11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00False <BODY><P>D-Link DWL-6700AP, IP55 Dual-Band outdoor access point, 2.4/5GHz, 802.11a/b/g/n, PoE, white</P> <P>The DWL-6700AP Wireless Dual-Band Outdoor Unified Access Point is an access point specially designed for medium distance wireless network bridging services, providing WDS/backhauling networking applications on its 5 GHz band. Featuring the 5 Ghz 8 dBi MIMO directional patch antenna, the DWL-6700AP provides up to 1.5km wireless bridging distance. With WDS support, network administrators can set up multiple DWL-6700APs throughout a facility and configure them to bridge with one another using the 5 GHz band while also providing network access to individual clients on the 2.4GHz band.</P> <P>• Pole mount design<BR>• IP55-rated weatherproof housing<BR>• PoE</P> <P>Note! No AC-adapter is included</P> <P>Dimensions(WxDxH): 50x115x280mm</P></BODY>NoneTrue790069412974
D-Link Wireless Access Point, Unfined, Dual-Band, Gigabit AC, whiteFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/nettverk-og-kommunikasjon/tilgangspunkter/DWL-6620APSD-Link Wireless Access Point, Unfined, Dual-Band, Gigabit AC, white11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00False <BODY><P>D-Link Wireless Access Point, Unfined, Dual-Band, Gigabit AC, white</P> <P>he DWL-6610AP is an affordable, Unified Wireless AC1200 Access Point, enabling businesses of all sizes create the fastest wireless network possible.  With a sleek and stylish design, the DWL-6610AP can be discreetly deployed anywhere.</P> <P>• Sleek circular design<BR>• 32 Simultaneous SSID broadcasting<BR>• Up to 1200 Mbps Dual-Band Wi-Fi (300/867 Mbps 2,4/5 Ghz)</P> <P>Dimensions(BxDxH): 158.79 x 158.79 x 69.39 mm<BR>Weight: 500 g</P></BODY>NoneTrue
D-LINK AP AC1200 PoE EXT ANTFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/nettverk-og-kommunikasjon/tilgangspunkter/DWL-6610APED-LINK AP AC1200 PoE EXT ANT05.02.2018 07:59:0331.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00False <BODY><P>D-Link DWL-6610APE Wireless AC1200 Dual-Band Unified Acces Point, white</P> <P>The DWL-6610APE Wireless AC1200 Dual-Band Unified Access Point is designed for small to medium businesses and enterprises, providing unparalleled bandwidth and flexibility for medium to large scale Wi-Fi networks. Featuring the latest 802.11ac technology on its 5 GHz band, the DWL-6610APE allows you to deploy more devices and provide greater throughput for your wireless clients.</P> <P>Technical specifications:<BR>• 802.11b/g/n 2.4 GHz wireless<BR>• 802.11a/n/ac 5 GHz wireless<BR>• 10/100/1000BASE-T LAN (PoE) port<BR>• Antennas:<BR>  4 x detachable external dual-band omnidirectional antennas   <BR>  4 dBi for 5 GHz, 3 dBi for 2.4 GHz</P> <P>Dimensions(WxDxH): 205x205x39mm<BR>Weight: 476g</P></BODY>NoneTrue
D-LINK AP AC1200 PoEFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/nettverk-og-kommunikasjon/tilgangspunkter/DWL-6610APD-LINK AP AC1200 PoE06.05.2016 05:52:2131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00False <BODY><P>D-Link Wireless AC1200 Dual Band Unified Access Point, 802.11b/h/n/ac, 32 SSID, PoE, 2.4/5GHz, white</P> <P>Designed to look like a smoke detector it can be mounted easily onto any wall or ceiling without looking out of place in an office or home. Enclosed in a plenum-rated UL2043 certified housing, the DWL-6610AP adheres to strict fire codes for placement in air passageways.</P> <P>With band steering, the DWL-6610AP detects whether or not the wireless client is dual-band capable, and if so, it pushes the client to connect to the less congested 5 Ghz band. It does this by actively blocking the client’s attempts to associate with the 2.4 Ghz network.</P> <P>Whether you intend to use a single Access Point or roll out a large corporate network, the DWL-6610AP coupled with a D-Link Wireless Controller or Unified Switch makes managing your wireless network simple.</P> <P><EM><STRONG>Note!, this access point is delivered without an AC-adapter</STRONG></EM></P> <P>• Dual Band 2.4/5GHz<BR>• 802.11b/g/n/ac<BR>• PoE<BR>• 32 SSID</P> <P>Dimensions(WxDxH): 158.79x158.79x69.39mm<BR>Weight: 500g</P></BODY>NoneTrue790069416835
D-Link Wireless AC Selectable Dual-Band unified access point, whiteFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/nettverk-og-kommunikasjon/tilgangspunkter/DWL-3610APD-Link Wireless AC Selectable Dual-Band unified access point, white26.06.2017 05:58:3131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00False <BODY><P>D-Link Wireless AC Selectable Dual-Band unified access point, 802.11b/g/n/ac/a (up to 867 Mpbs), white</P> <P>The DWL-3610AP Wireless AC Selectable Dual-Band Unified Access Point provides high bandwidth and flexibility for medium to large scale Wi-Fi networks. Its compatible with D‑Link's wireless controller and unified switch.</P> <P>• 1X Gigabit Ethernet LAN port<BR>• Internal omnidirectional antennas<BR>• IEEE 802.3af Power over Ethernet (PoE)<BR>• 2.4 GHz (802.11b/g/n, up to 300 Mbps) or 5 GHz (802.11ac/a/n, up to 867 Mpbs)</P> <P>Dimension (WxDxH): 160x160x45mm<BR></P></BODY>NoneTrue790069430091
D-Link Wireless Controller 2000Falsehttps://www.deltaco.no/produkter/nettverk-og-kommunikasjon/rutere/lan-vpn/DWC-2000D-Link Wireless Controller 200011.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseD-Link DWC-2000 Wireless Controller - Netverksadministrasjonsenhet - 4 porter - 64 MAP-er (styrte adgangspunkter) - GigE - 1U<br>NoneTrue790069403736
D-Link Wireless ControllerFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/nettverk-og-kommunikasjon/rutere/lan-vpn/DWC-1000D-Link Wireless Controller11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseD-Link Wireless Controller, sentralisert håndtering av trådløse nettverk, håndterer seks accesspunkter, oppgraderbar, svart<br/><br/>En sentralisert håndtering av trådløse nettverk åpner opp nye muligheter for skoler, kontorer og middelstore bedrifter. Du får et system som er enkel å bruke og som dessuten går å skrelle. Du kan håndtere opp til 96 accesspunkter i et kluster og med automatisk oppdagelse av accesspunkter lages konfigurasjonen på et blunk.<br /><br />• opp til fire enheter i et kluster gir kontroll av 96 accesspunkter.<br />• Kompatibel med DWL-3600AP, DWL-6600AP og DWL-8600AP.<br /><br />Mål(BxDxH): 280x18044mm.NoneTrue790069358821
D-LINK 52-Port PoE Gigabit Smart Switch 370W PoEFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/nettverk-og-kommunikasjon/switcher/10-100-1000mbps/32+-porter/DGS-1210-52MPD-LINK 52-Port PoE Gigabit Smart Switch 370W PoE11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseFalseD-Link Web Smart DGS-1210-52MP - Switch - Styrt - 8 x 10/100/1000 (PoE+) + 40 x 10/100/1000 (PoE) + 4 x SFP - stasjonær, rackmonterbar - PoE+ (370 W)<br>NoneTrue790069409592
D-Link 48x 10/100/1000 Base-T ports with 4 x 1000Base-T /SFP portsFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/nettverk-og-kommunikasjon/switcher/10-100-1000mbps/32+-porter/DGS-1210-52D-Link 48x 10/100/1000 Base-T ports with 4 x 1000Base-T /SFP ports11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseFalseD-Link nettverksswitch, Layer 2, 10/100/1000Mbps, 48xRJ45, 4xSFP, metall, Green Technology, svart/sølv<br/><br/>Overvåkingsbar, nivå 2.<br />SFP-portene klarer både 100Mbps og 1000Mbps moduler.<br />Mål(BxDxH): 440x250x44mmNoneFalse790069373138
D-Link switch, 48x10/100/1000Mbps, Layer2, 4xSFPFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/nettverk-og-kommunikasjon/switcher/10-100-1000mbps/32+-porter/DGS-1210-48D-Link switch, 48x10/100/1000Mbps, Layer2, 4xSFP11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseD-Link switch, 48x10/100/1000Mbps, Layer2, 4xSFPNoneFalse790069332388
D-Link Web Smart Switch 24x10/100/1000 +4 SFPFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/nettverk-og-kommunikasjon/switcher/10-100-1000mbps/16-31-porter/DGS-1210-28PD-Link Web Smart Switch 24x10/100/1000 +4 SFP11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseFalseD-Link nettverksswitch, Layer 2, 10/100/1000Mbps, 24xRJ45, 4xSFP, PoE, metall, Green Technology, svart/sølv<br/><br/>Mål(BxDxH): 440x250x44mm.NoneFalse790069373053
D-LINK DGS-1210-28MPFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/nettverk-og-kommunikasjon/switcher/10-100-1000mbps/16-31-porter/DGS-1210-28MPD-LINK DGS-1210-28MP03.10.2016 05:05:4531.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseFalseD-Link DGS 1210-28MP - Switch - Styrt - 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x Gigabit SFP - stasjonær, rackmonterbar - PoE+<br>NoneTrue790069427664
D-Link 24x 10/100/1000 Base-T ports with 4 x 1000Base-T /SFP portsFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/nettverk-og-kommunikasjon/switcher/10-100-1000mbps/16-31-porter/DGS-1210-28D-Link 24x 10/100/1000 Base-T ports with 4 x 1000Base-T /SFP ports11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseFalseD-Link nettverksswitch, Layer 2, 10/100/1000Mbps, 24xRJ45, 4xSFP, metall, Green Technology, svart/sølv<br/><br/>Overvåkingsbar, nivå 2.<br />SFP-portene klarer både 100Mbps og 1000Mbps moduler.<br />Mål(BxDxH): 440x210x44mmNoneFalse790069372971
D-LINK DGS-1210-26 Gigabit Switch, 24-Ports, 2x SFP, PoE, IEEE, silverFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/nettverk-og-kommunikasjon/switcher/10-100-1000mbps/16-31-porter/DGS-1210-26D-LINK DGS-1210-26 Gigabit Switch, 24-Ports, 2x SFP, PoE, IEEE, silver02.11.2017 14:34:5031.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00False <BODY><P>D-LINK DGS-1210-26 Gigabit Switch, 24-Ports, 2x SFP, IEEE, silver</P> <P>D-Link’s DGS-1200 Series Gigabit Smart Managed Switches provide an affordable solution for businesses of all sizes that require simple network management. The DGS-1200 switches consist of 5, 8, 10,16, 24 and 26 Gigabit port models with a wide variety of functions and features. The 5 and 8 port models come in compact metal desktop enclosures, while the 10, 16, 24 and 26 port models come in metal enclosures that support either desktop or rack mounting.</P> <P>Compliant with IEEE 802.3az Energy Efficient Ethernet (EEE), these switches consume less energy by cutting down on power consumption when port utilization is low. By deploying EEE devices, users can cut operating costs and reduce necessary cooling equipment, helping small and medium-sized businesses stay within their budgets. The DGS-1200 switches also feature D-Link Green Technology that helps save energy automatically. The switches monitor the link status of every port and reduce power consumption on the interface when there is no link or no network traffic detected.</P> <P>• 2x SFP<BR>• 24x 10/100/1000 Ethernet<BR>• D-Link Green / Power Saving Performance</P></BODY>NoneFalse790069432514
D-Link 24 PoE 10/100/1000 Base-T port with 4 x 1000Base-T /SFP portsFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/nettverk-og-kommunikasjon/switcher/10-100-1000mbps/16-31-porter/DGS-1210-24PD-Link 24 PoE 10/100/1000 Base-T port with 4 x 1000Base-T /SFP ports11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseFalseD-Link 24 PoE 10/100/1000 Base-T port with 4 x 1000Base-T /SFP portsNoneFalse790069391965
D-Link switch, 24x10/100/1000Mbps, Layer2, 4xSFPFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/nettverk-og-kommunikasjon/switcher/10-100-1000mbps/16-31-porter/DGS-1210-24D-Link switch, 24x10/100/1000Mbps, Layer2, 4xSFP11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseFalseD-Link switch, 24x10/100/1000Mbps, Layer2, 4xSFPNoneFalse790069332302
D-Link 16x 10/100/1000 Base-T ports with 4 x 1000Base-T /SFP portFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/nettverk-og-kommunikasjon/switcher/10-100-1000mbps/16-31-porter/DGS-1210-20D-Link 16x 10/100/1000 Base-T ports with 4 x 1000Base-T /SFP port11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseD-Link nettverksswitch, Layer 2, 10/100/1000Mbps, 16xRJ45, 4xSFP, metall, Green Technology, svart/sølv<br/><br/>Overvåkingsbar, nivå 2.<br />SFP-portene klarer både 100Mbps og 1000Mbps moduler.<br />Mål(BxDxH): 440x140x44mmNoneFalse790069373220
D-Link switch, 16x10/100/1000Mbps, Layer2, 4xSFPFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/nettverk-og-kommunikasjon/switcher/10-100-1000mbps/16-31-porter/DGS-1210-16D-Link switch, 16x10/100/1000Mbps, Layer2, 4xSFP11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseD-Link switch, 16x10/100/1000Mbps, Layer2, 4xSFPNoneFalse790069332227
D-Link switch, 10x10/100/1000Mbps, Layer2, PoE, 2xSFPFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/nettverk-og-kommunikasjon/switcher/10-100-1000mbps/4-15-porter/DGS-1210-10PD-Link switch, 10x10/100/1000Mbps, Layer2, PoE, 2xSFP11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseFalse <BODY>D-Link nettverksswitch, Layer 2, 10/100/1000Mbps, 8xRJ45, 2xSFP, PoE, metall, Green Technology, svart/sølv<BR><BR><BR>Mål(BxDxH): 330x180x44mm.</BODY>NoneFalse790069329395
D-Link 10-Port Managed switch, 2x SFP, 130W PoE+, Gigabit, whiteFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/nettverk-og-kommunikasjon/switcher/10-100-1000mbps/4-15-porter/DGS-1210-10MPD-Link 10-Port Managed switch, 2x SFP, 130W PoE+, Gigabit, white03.09.2018 06:04:4031.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00False <BODY><P>D-Link 10-Port Managed switch, 2x SFP, 130W PoE+, Gigabit, white</P> <P>The D-Link DGS-1210 Series Smart Managed Switches are the latest generation of switches to provide increased Power over Ethernet (PoE) output, a range of physical interface types, multiple management interfaces, and advanced Layer 2 features. With all of these features combined, the DGS-1210 Series provides a cost-efficient and flexible solution for expanding any business network.</P> <P>The DGS-1210 Series switches support 8, 24, or 48 10/100/1000BASE-T ports. Each switch also supports an additional 2 or 4 Gigabit SFP ports for optical connections using multimode or singlemode SFP transceivers.</P> <P>• 803.2at 130W PoE+<BR>• 2x Gigabit SFP ports<BR>• 8x Gigabit BASE-T Ethernet ports with PoE+</P> <P>Dimensions(BxDxH): 330 x 180 x 44 mm<BR>Weight: 1.77 kg</P></BODY>NoneTrue
D-Link 8-port 10/100/1000 Gigabit Smart SwitchFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/nettverk-og-kommunikasjon/switcher/10-100-1000mbps/4-15-porter/DGS-1210-10D-Link 8-port 10/100/1000 Gigabit Smart Switch11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseD-Link nettverksswitch, Layer 2, 10/100/1000Mbps, 10xRJ45, 2xSFP, metall, Green Technology, svart/sølv<br/><br/>Overvåkingsbar, nivå 2, RJ45-portene 9-10 er linket med de 2xSFP-portene. SFP-portene klarer 1000Mbps moduler.<br /><br />Mål(BxDxH): 330x180x44mm.NoneFalse790069411670
D-Link 8-port 10/100/1000 Gigabit PoE Smart SwitchFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/nettverk-og-kommunikasjon/switcher/10-100-1000mbps/4-15-porter/DGS-1210-08PD-Link 8-port 10/100/1000 Gigabit PoE Smart Switch11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseFalseD-Link nettverksswitch, Layer 2, 10/100/1000BASE-TX, 8xRJ45, 2xSFP, PoE, Green Technology, Web GUI, metall, svart/sølv<br/><br/>DGS-1210-serien smarte switcher er perfekt for mindre bedrifter som vil drive VoIP-telefoner, trådløse adgangspunkter eller nettverkskameraer. DGS-1210-08P er en 8-porters Smart PoE Switch som gir 8 PoE-porter som kan levere effekt på opp til 15,4 W hver.<br /><br />Mål(BxDxH): 280x180x44mm.NoneFalse790069391958
D-Link DAP-3662, trådlös DualBand utomhus AP, IP67, PoE, 802.11ac, vFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/nettverk-og-kommunikasjon/tilgangspunkter/DAP-3662D-Link DAP-3662, trådlös DualBand utomhus AP, IP67, PoE, 802.11ac, v11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseFalseD-Link DAP-3662 - Trådlös Dual Band utomhus accesspunkt med IP67 klassificering, PoE-funktionalitet samt stöd för 802.11ac, vit<br/><br/>DAP-3662 är en trådlös AC1200 accesspunkt med PoE för utomhusbruk. Tack vare sin IP67 klassificering lämpar den sig alldeles ypperligt i utomhusmiljöer som kräver funktionalitet i alla väder t.ex. inom industri, skola, eller kanske fotbolls arenor. Dessutom har den stöd för nya 802.11ac standarden vilket levererar en klart högre bandbredd till dom trådlösa enheter som själva har stöd för det.<br /><br />• IEEE 802.11a/b/g/n/ac.<br />• IEEE 802.3u/ab/af.<br />• Dual Band 2.4/5GHz.<br /><br />Mått(BxDxH): 240x50x277mm.<br />Operativ temperatur: -23°C - 60°C.<br />NoneFalse790069412578
D-LINK DAP-3320Falsehttps://www.deltaco.no/produkter/nettverk-og-kommunikasjon/tilgangspunkter/DAP-3320D-LINK DAP-332017.11.2015 07:01:4331.12.1899 23:00:0021.03.2019 08:45:10False <BODY><P>D-Link DAP-3320 - Trådløst PoE Outdoor tilgangspunkt, 802.11b / g / n, hvit</P> <P>DAP-3320 Wireless PoE Outdoor Tilgangspunkt er den ideelle løsningen for å utvide dekning og signalstyrken for alle trådløse nettverk. Bygd for å tåle utendørs miljøer, DAP-3320 utmerker seg også med å koble separate nettverk som ikke kan settes sammen ved hjelp av fysisk kabling.</P> <P>Bygget for utendørs bruk, har DAP-3320 en IP55 værbestandig hus som beskytter den mot vær. I tillegg er DAP-3320 drevet av PoE som gir deg enkel installasjon, spesielt på steder der strømforsyningen er ikke tilgjengelig.</P> <P>Lave kostnader Outdoor Access Point, med høy effekt radio utformingen DAP-3320 er ideelt for å gi trådløs tilkobling mellom to steder. Støtter opptil 8 SSID per Band som kan logisk dele aksesspunktet i flere virtuelle aksesspunkter innenfor en enkelt maskinvareplattform.</P> <P>• 2,4 GHz<BR>• Administrer opptil 1000 Acces poeng med D-Links fri Central Wifi manager<BR>• 10 / 100BaseT PoE Ethernet-port<BR>• Jording Wire Connector<BR>• 2dBi antenne<BR>• 802.3u / af<BR>• Opptil 8 SSID s</P> <P>Mål:(BxDxH): 105.43x35.86x228.6mm</P> <P></P> <P>Dimensions:(WxDxH): 105.43x35.86x228.6mm</P></BODY>NoneFalse790069418259
D-Link Wireless N PoE Outdoor access point, waterproof, 12 dBi sectorFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/nettverk-og-kommunikasjon/tilgangspunkter/DAP-3315D-Link Wireless N PoE Outdoor access point, waterproof, 12 dBi sector25.04.2019 06:25:5931.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00False <BODY><P>D-Link Wireless N PoE Outdoor access point, waterproof, 12 dBi sector antenna, white</P> <P>Built for outdoor use, its waterproof housing protects it from the elements, and its directional antenna excels in connecting separate networks that cannot be joined using cabling. It features multiple operating modes, network management tools, and security features for you to get more out of your network.</P> <P>• Supports up to 8 SSIDs<BR>• 2.4 GHz band for longer range<BR>• 4kV surge and 15kV ESD protection<BR>• IPX5-certified waterproof enclosure<BR>• 12 dBi high gain sector antenna for extra long range</P> <P>Dimensions(BxDxH): 56 x 118 x 195 mm<BR>Weight: 303 g</P></BODY>NoneFalse790069440564
D-Link DAP-2695 AirPremier AC1750, trådløst accesspunkt, ac, PoE, gr�Falsehttps://www.deltaco.no/produkter/nettverk-og-kommunikasjon/tilgangspunkter/DAP-2695D-Link DAP-2695 AirPremier AC1750, trådløst accesspunkt, ac, PoE, gr�11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseFalse <BODY>D-Link DAP-2695 AirPremier AC1750, trådløst accesspunkt, 2,4/5GHz, 802.11a/b/g/n/ac, 1750Mbps, 2xRJ45, PoE, metalldeksel, grå/svart<BR><BR>DAP-2695 gir pålitelighet og høy trådløs ytelse når du bruker den seneste 802.11ac standarden med maksimal trådløst signal på opp til 450 Mbps over 2,4 GHz-båndet og 1300 Mbps over 5 GHz-båndet. Dette sammen med støtte for Wi-Fi Multimedia (WMM), Quality of Service (QoS)-funksjonen gjør DAP-2695 til en meget bra løsning for streaming og IP-telefoni. Når QoS er aktivert kan DAP-2695 automatisk prioritere for eksempel HD-filmer eller VoIP. Dessuten støtter DAP-2695 lastbalansering for å sikkerstille maksimal ytelse gjennom å begrense de maksimale antall brukere per adgangspunkt.<BR><BR><EM>Obs, leveres uten strømadapter!</EM><BR><BR>Mål(BxDxH):190x198,8x36,5mm.<BR>Vekt: 1140g.</BODY>NoneFalse790069397813