OK

 

D-Link

 

 

 

D-Link 155Mbps Multi-Mode LC SFP Transceiver (2km)Falsehttps://www.deltaco.no/varemerker/d-link/sfp-moduler/DEM-211D-Link 155Mbps Multi-Mode LC SFP Transceiver (2km)11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00D-Link DEM 211 - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC multimodus - opp til 2 km - 1310 nm - for DES 1210; DGS 3100-24, 3100-24P, 3100-48, 3100-48P; xStack DES-3552<br><?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?><body><![CDATA[D-Link SFP 100 Mbit/s Interface Converters (Mini-GBIC) er sendere/mottakere som kobler sammen svitsjer med SFP-spor til 100 Mbit/s fibernettverk, slik at brukeren oppnår høyhastighetsforbindelser over den fiberoptiske kabelen. Den høye ytelsen muliggjør pålitelige dataoverføringer på kort, middels og lang avstand i bygninger, fabrikker, på skoleområder, i byområder og over Telco/bredbåndsnettverk.]]><br /><![CDATA[D-Link-svitsjene som støtter DEM-210/211-modulene nå, er: DES-1200, DES-3000, DGS-3100 og DGS-3612G.]]><br /><![CDATA[De fiberoptiske senderne/mottakerne har standard dupleks LC-kontakter som gir kompatibel tilkobling.]]><br /><![CDATA[Disse senderne/mottakerne bruker SFP-pakken (Small Form Pluggable), som er bransjestandard. De kan skyves inn i SFP-sporet (Mini-GBIC) på enheten.]]><br /><![CDATA[Alle D-Links SFP-sendere/mottakere er "hot-swappable". Det vil si at du kan fjerne eller koble til SFP-senderen/mottakeren mens systemet er på. Dermed er det mulig å tilføye eller flytte på moduler uten å forstyrre nettverket.]]><br /></body>NoneFalse790069298127
D-Link 1 slot 10GbE XFP module for DGS-3400, 3600 seriesFalsehttps://www.deltaco.no/varemerker/d-link/sfp-moduler/DEM-410XD-Link 1 slot 10GbE XFP module for DGS-3400, 3600 series11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00D-Link DEM-410X - Utvidelsesmodul - 10 GigE - for L2+ Gigabit Wireless Switch DWS-3024<br>NoneTrue790069286797
D-Link DEM-432XT-DDFalsehttps://www.deltaco.no/varemerker/d-link/fibermoduler/DEM-432XT-DDD-Link DEM-432XT-DD11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00D-Link DEM 432XT-DD - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBase-LR - LC-enkeltmodus - opp til 10 km - 1300 nm - for xStack DGS-3620-28PC, DGS-3620-28SC, DGS-3620-28TC, DGS-3620-52P, DGS-3620-52T<br>NoneTrue
SFP 10/100/1000 BASE-T Copper TransceiverFalsehttps://www.deltaco.no/varemerker/d-link/mediakonverterer/DGS-712SFP 10/100/1000 BASE-T Copper Transceiver19.04.2017 04:04:4131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00D-Link DGS 712 - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE - 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T - RJ-45 - for DES 30XX; DGS 3100, 3200; Web Smart DGS-1216, 1224, 1248; xStack DES-3526, 3528, 3552<br>NoneTrue790069356117
D-Link mini-GBIC Gigabit 1000Base-LX SFP LC 10 km SinglemodeFalsehttps://www.deltaco.no/varemerker/d-link/sfp-moduler/DEM-310GTD-Link mini-GBIC Gigabit 1000Base-LX SFP LC 10 km Singlemode11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00D-Link SFP-modul(mini-GBIC) ,1000Base-LX, duplex, singlemode, LC, 1310nm, 10kmNoneFalse790069248146
D-Link mini-GBIC Gigabit 1000Base-SX SFP LC 550m MultimodeFalsehttps://www.deltaco.no/varemerker/d-link/sfp-moduler/DEM-311GTD-Link mini-GBIC Gigabit 1000Base-SX SFP LC 550m Multimode11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00D-Link mini-GBIC Gigabit 1000Base-SX SFP LC 550m MultimodeNoneFalse790069248153
D-Link 10GBase-SR SFP+ Transceiver, 80/300mFalsehttps://www.deltaco.no/varemerker/d-link/sfp-moduler/DEM-431XTD-Link 10GBase-SR SFP+ Transceiver, 80/300m11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00D-Link DEM 431XT - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBase-SR - opp til 300 m - for D-Link Data Center 10; DGS 3630; DXS 1100, 1210, 3400, 3600; Web Smart DXS-1210-12<br>NoneTrue790069353130
D-Link 10GBase-LR SFP+ Transceiver, 10kmFalsehttps://www.deltaco.no/varemerker/d-link/sfp-moduler/DEM-432XTD-Link 10GBase-LR SFP+ Transceiver, 10km11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00D-Link DEM 432XT - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBase-LR - opp til 10 km - for D-Link Data Center 10; DGS 3630; DXS 1100, 1210, 3400, 3600; Web Smart DXS-1210-12<br>NoneTrue790069353208
DELTACO SFP 1000BASE-SX, 850nm, 550m, Multi-ModeFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/deltaco/kabler-adaptere/fiber/gbic-sfp-moduler/SFP-DL002DELTACO SFP 1000BASE-SX, 850nm, 550m, Multi-Mode11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00DELTACO SFP 1000BASE-SX, 850nm, 550m, Multi-Mode (Motsvarer D-LINK DEM-311GT)<br/><br/>• Motsvarer D-LINK DEM-311GT<br /><br />5 yearsFalse7340004692072
DELTACO SFP 1000BASE-LX50, 1550nm, 50km, Single-ModeFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/deltaco/kabler-adaptere/fiber/gbic-sfp-moduler/SFP-DL004DELTACO SFP 1000BASE-LX50, 1550nm, 50km, Single-Mode11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00DELTACO SFP 1000BASE-LX50, 1550nm, 50km, Single-Mode (Motsvarar D-LINK DEM-314GT)<br/><br/><br />• Motsvarar D-LINK DEM-314GT<br /><br />5 yearsFalse7340004692096
D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 2km for allFalsehttps://www.deltaco.no/varemerker/d-link/sfp-moduler/DEM-312GT2D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 2km for all17.12.2018 06:06:2331.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY>D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 2km for all</BODY>NoneFalse790069332494
D-Link 155Mbps Single-Mode LC SFP Transceiver (15km)Falsehttps://www.deltaco.no/varemerker/d-link/sfp-moduler/DEM-210D-Link 155Mbps Single-Mode LC SFP Transceiver (15km)11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0013.11.2018 06:05:11D-Link DEM 210 - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC-enkeltmodus - opp til 15 km - 1310 nm - for DES 1210; xStack DES-3552<br>NoneFalse790069298110
DELTACO SFP+ 10GBASE-SR, 850nm, 300M, Multi-ModeFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/deltaco/kabler-adaptere/fiber/gbic-sfp-moduler/SFP-DL007DELTACO SFP+ 10GBASE-SR, 850nm, 300M, Multi-Mode11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0015.11.2018 08:00:50DELTACO SFP+ 10GBASE-SR, 850nm, 300M, Multi-Mode (Motsvarar D-LINK DEM-431XT-DD)<br/><br/><br />• Motsvarar D-LINK DEM-431XT-DD<br /><br />5 yearsFalse7340004692126
DELTACO SFP 1000BASE-LX 1310nm SMF 10km, Single-ModeFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/deltaco/kabler-adaptere/fiber/gbic-sfp-moduler/SFP-DL003DELTACO SFP 1000BASE-LX 1310nm SMF 10km, Single-Mode11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0016.01.2019 09:22:26DELTACO SFP 1000BASE-LX 1310nm SMF 10km, Single-Mode (Motsvarer D-LINK DEM-310GT)<br/><br/>• Motsvarer D-LINK DEM-310GT<br /><br />5 yearsFalse7340004692089