OK

 

GBIC/SFP-moduler

 

 

 

DELTACO SFP 1000Base-T, RJ45, Cat5, 100mFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/nettverk-og-kommunikasjon/mediekonverterer/gbic-sfp-moduler/SFP-HP003DELTACO SFP 1000Base-T, RJ45, Cat5, 100m11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00DELTACO SFP 1000Base-T, RJ45, Cat5, 100m (Motsvarar HP J8177C)<br/><br/><br />• Motsvarar HP J8177C<br /><br />5 yearsFalse7340004692287
D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 2km for allFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/nettverk-og-kommunikasjon/mediekonverterer/gbic-sfp-moduler/DEM-312GT2D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 2km for all17.12.2018 06:06:2331.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY>D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 2km for all</BODY>NoneFalse790069332494
Moxa SFP-1GLXLCFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/nettverk-og-kommunikasjon/mediekonverterer/gbic-sfp-moduler/SFP-1GLXLCMoxa SFP-1GLXLC27.12.2018 11:37:4531.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY>Moxa SFP-1GLXLC - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-LX - LC - up to 10 km - for PowerTrans PT-G7509, G7509-F-24-24, G7509-F-48-48, G7509-R-48-48</BODY>NoneTrue
HP Bladesystem C-class 10GB SFP+SR transceiver, 10km, 850nmFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/nettverk-og-kommunikasjon/mediekonverterer/gbic-sfp-moduler/DEL1005096HP Bladesystem C-class 10GB SFP+SR transceiver, 10km, 850nm08.02.2016 08:27:2331.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY>HP Bladesystem C-class 10GB SFP+SR transceiver, 10km, 850nm</BODY>NoneFalse
HP Procurve X132 10G SFP+ LC SR TransceiverFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/nettverk-og-kommunikasjon/mediekonverterer/gbic-sfp-moduler/DEL1001711HP Procurve X132 10G SFP+ LC SR Transceiver11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00HP - SFP+ transceivermodul - 10GBase-SR - LC/UPC-multimodus - opp til 300 m - 850 nm - for HP 5406, 6120, 6600-24, 6600-48; Modular Smart Array P2000 G3; ProLiant DL360p Gen8<br><?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?><body><![CDATA[A 10-Gigabit transceiver in SFP+ form-factor that supports the 10-Gigabit SR standard, providing 10-Gigabit connectivity up to 300 m on multimode fiber.]]><br /></body>NoneFalse884420143307
D-Link 155Mbps Multi-Mode LC SFP Transceiver (2km)Falsehttps://www.deltaco.no/produkter/nettverk-og-kommunikasjon/mediekonverterer/gbic-sfp-moduler/DEM-211D-Link 155Mbps Multi-Mode LC SFP Transceiver (2km)11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00D-Link DEM 211 - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC multimodus - opp til 2 km - 1310 nm - for DES 1210; DGS 3100-24, 3100-24P, 3100-48, 3100-48P; xStack DES-3552<br><?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?><body><![CDATA[D-Link SFP 100 Mbit/s Interface Converters (Mini-GBIC) er sendere/mottakere som kobler sammen svitsjer med SFP-spor til 100 Mbit/s fibernettverk, slik at brukeren oppnår høyhastighetsforbindelser over den fiberoptiske kabelen. Den høye ytelsen muliggjør pålitelige dataoverføringer på kort, middels og lang avstand i bygninger, fabrikker, på skoleområder, i byområder og over Telco/bredbåndsnettverk.]]><br /><![CDATA[D-Link-svitsjene som støtter DEM-210/211-modulene nå, er: DES-1200, DES-3000, DGS-3100 og DGS-3612G.]]><br /><![CDATA[De fiberoptiske senderne/mottakerne har standard dupleks LC-kontakter som gir kompatibel tilkobling.]]><br /><![CDATA[Disse senderne/mottakerne bruker SFP-pakken (Small Form Pluggable), som er bransjestandard. De kan skyves inn i SFP-sporet (Mini-GBIC) på enheten.]]><br /><![CDATA[Alle D-Links SFP-sendere/mottakere er "hot-swappable". Det vil si at du kan fjerne eller koble til SFP-senderen/mottakeren mens systemet er på. Dermed er det mulig å tilføye eller flytte på moduler uten å forstyrre nettverket.]]><br /></body>NoneFalse790069298127
D-Link 1 slot 10GbE XFP module for DGS-3400, 3600 seriesFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/nettverk-og-kommunikasjon/mediekonverterer/gbic-sfp-moduler/DEM-410XD-Link 1 slot 10GbE XFP module for DGS-3400, 3600 series11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00D-Link DEM-410X - Utvidelsesmodul - 10 GigE - for L2+ Gigabit Wireless Switch DWS-3024<br>NoneTrue790069286797
HP Procurve Mini-GBIC SX-LC 1 x 1000Base-SX-PortFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/nettverk-og-kommunikasjon/mediekonverterer/gbic-sfp-moduler/DEL1001721HP Procurve Mini-GBIC SX-LC 1 x 1000Base-SX-Port11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00HP - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - 1000Base-SX - LC multimodus - opp til 550 m - for HP 1700, 1810, 1910, 2530, 2610, 2810, 2910, 3500, 5406, 6200, 6600, V1400<br>NoneFalse883585267804
HP StorageWorks 4GB Short wave single pack SFP transceiverFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/nettverk-og-kommunikasjon/mediekonverterer/gbic-sfp-moduler/DEL1005276HP StorageWorks 4GB Short wave single pack SFP transceiver11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00HP - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - for 4Gb SAN Switch; HP 8Gb; StorageWorks 8/20, 8Gb, MSL2024, MSL4048, MSL8096, SN6000<br>NoneFalse8827803551186
D-Link DEM-432XT-DDFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/nettverk-og-kommunikasjon/mediekonverterer/gbic-sfp-moduler/DEM-432XT-DDD-Link DEM-432XT-DD11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00D-Link DEM 432XT-DD - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBase-LR - LC-enkeltmodus - opp til 10 km - 1300 nm - for xStack DGS-3620-28PC, DGS-3620-28SC, DGS-3620-28TC, DGS-3620-52P, DGS-3620-52T<br>NoneTrue
Promise VessRAID 8Gbps fibre SFP+ Optical TransceiverFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/nettverk-og-kommunikasjon/mediekonverterer/gbic-sfp-moduler/VRSFP8GPromise VessRAID 8Gbps fibre SFP+ Optical Transceiver11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00Promise - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - 8Gb Fibre Channel - Fiberkanal<br>NoneTrue704118059898
SFP 10/100/1000 BASE-T Copper TransceiverFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/nettverk-og-kommunikasjon/mediekonverterer/gbic-sfp-moduler/DGS-712SFP 10/100/1000 BASE-T Copper Transceiver19.04.2017 04:04:4131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00D-Link DGS 712 - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE - 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T - RJ-45 - for DES 30XX; DGS 3100, 3200; Web Smart DGS-1216, 1224, 1248; xStack DES-3526, 3528, 3552<br>NoneTrue790069356117
U Fiber, Multi-Mode Module SFP, 1G, 2 packFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/nettverk-og-kommunikasjon/mediekonverterer/gbic-sfp-moduler/UBI-UF-MM-1GU Fiber, Multi-Mode Module SFP, 1G, 2 pack28.12.2017 09:37:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00Ubiquiti U Fiber Multi-Mode - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE (en pakke 2)<br>NoneFalse810354485947
U Fiber, Single-Mode Module SFP, 10G, 2 packFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/nettverk-og-kommunikasjon/mediekonverterer/gbic-sfp-moduler/UBI-UF-SM-10GU Fiber, Single-Mode Module SFP, 10G, 2 pack28.12.2017 09:38:1331.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00Ubiquiti U Fiber - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - LC-enkeltmodus - opp til 10 km - 1310 nm (en pakke 2)<br>NoneFalse810354025938
U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 2-PackFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/nettverk-og-kommunikasjon/mediekonverterer/gbic-sfp-moduler/UBI-UF-SM-1G-SU Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 2-Pack11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY>U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 2-Pack</BODY>NoneTrue
U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 20-PackFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/nettverk-og-kommunikasjon/mediekonverterer/gbic-sfp-moduler/UBI-UF-SM-1G-S-20U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 20-Pack11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY>U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 20-Pack</BODY>NoneTrue
U Fiber, Single-Mode Module SFP, 10G, 20 packFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/nettverk-og-kommunikasjon/mediekonverterer/gbic-sfp-moduler/UBI-UF-SM-10G-20U Fiber, Single-Mode Module SFP, 10G, 20 pack11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY>U Fiber, Single-Mode Module SFP, 10G, 20 pack</BODY>NoneTrue
U Fiber, Single-Mode Module SFP, 10G, BiDi, 2 packFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/nettverk-og-kommunikasjon/mediekonverterer/gbic-sfp-moduler/UBI-UF-SM-10G-SU Fiber, Single-Mode Module SFP, 10G, BiDi, 2 pack11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY>U Fiber, Single-Mode Module SFP, 10G, BiDi, 2 pack</BODY>NoneTrue
TP-LINK, Gigabit interface konverter(Mini gbic), singlemode LC, 10kmFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/nettverk-og-kommunikasjon/mediekonverterer/gbic-sfp-moduler/TL-SM311LSTP-LINK, Gigabit interface konverter(Mini gbic), singlemode LC, 10km11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00TP-LINK, Gigabit interface konverter(Mini gbic), singlemode LC, 10kmNoneFalse6935364030216
DELTACO SFP 1000BASE-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode, DOMFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/nettverk-og-kommunikasjon/mediekonverterer/gbic-sfp-moduler/SFP-C0006DELTACO SFP 1000BASE-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode, DOM11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00DELTACO SFP 1000BASE-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode, DOM (Motsvarer Cisco SFP-GE-S)<br/><br/><br />• Motsvarer Cisco SFP-GE-S<br /><br /><br /><br />5 yearsFalse7340004691792
TP-LINK SFP+ LR 10Km Transceiver, SM 1310Nm, LCFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/nettverk-og-kommunikasjon/mediekonverterer/gbic-sfp-moduler/TXM431-LRTP-LINK SFP+ LR 10Km Transceiver, SM 1310Nm, LC11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00TP-LINK SFP+-modul(mini-GBIC), 10GBase-LR, duplex, singlemode, LC, 1310m, 10kmNoneTrue6935364021887