OK

 

Adaptere

 

 

 

Fiber Coupler ST/ST Ceramic- SinglemodeFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/deltaco/kabler-adaptere/fiber/adaptere/FBP-1037Fiber Coupler ST/ST Ceramic- Singlemode11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseDELTACO skarvdon, fiber, ST-ST, singlemode, simplex, keramisk, metall<br/><br/>Skarvdon for å sette i bokser, patchpaneler eller annet utstyr.lifetimeFalse7340004669227
Fiber Coupler SC/SC Simplex Ceramic- SinglemodeFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/deltaco/kabler-adaptere/fiber/adaptere/FBP-1035Fiber Coupler SC/SC Simplex Ceramic- Singlemode11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseDELTACO skarvdon, fiber, SC-SC, singlemode, simplex, keramisk, plast<br/><br/>Skarvdon for å sette i bokser, patchpaneler eller annet utstyr.lifetimeFalse7340004669203
Fiber Coupler SC/SC Duplex Ceramic SinglemodeFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/deltaco/kabler-adaptere/fiber/adaptere/FBP-1040Fiber Coupler SC/SC Duplex Ceramic Singlemode11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseDELTACO skarvdon, fiber, SC-SC, singlemode, duplex, keramisk, plast<br/><br/>Skarvdon for å sette i bokser, patchpaneler eller annet utstyr.lifetimeFalse7340004669258
Fiber Coupler SC/SC Duplex Ceramic MultimodeFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/deltaco/kabler-adaptere/fiber/adaptere/FBP-1039Fiber Coupler SC/SC Duplex Ceramic Multimode11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseDELTACO skarvdon, fiber, SC-SC, multimode, duplex, keramisk, plast<br/><br/>Skarvdon for å sette i bokser, patchpaneler eller annet utstyr.lifetimeFalse7340004669241
Fiber Coupler ST/ST Ceramic- MultimodeFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/deltaco/kabler-adaptere/fiber/adaptere/FBP-1036Fiber Coupler ST/ST Ceramic- Multimode11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseDELTACO skarvdon, fiber, ST-ST, multimode, simplex, keramisk, metall<br/><br/>Skarvdon for å sette i bokser, patchpaneler eller annet utstyr.lifetimeFalse7340004669210
Fiber Coupler ST/SC Simplex Ceramic-Plastic Housing MultimodeFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/deltaco/kabler-adaptere/fiber/adaptere/FBP-1038Fiber Coupler ST/SC Simplex Ceramic-Plastic Housing Multimode11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseDELTACO skarvdon, fiber, SC-ST, multimode, simplex, keramisk, metall<br/><br/>Skarvdon for å sette i bokser, patchpaneler eller annet utstyr.lifetimeFalse7340004669234