OK

DELTACO is a Nordic brand launched by SweDeltaco in 2006.

The brand has grown rapidly thanks to its wide range of products, competitive prices and is today both well-known and popular. DELTACO has several sub-brands in different categories: Mobility, PRIME, B2B and Gaming, Mobility (is for people on-the-go) being one of the largest categories. DELTACO products are thoroughly tested in order to fulfil all European Union requirements and offers end consumer support with 5-year warranty.

 

 

 

DELTACO 65W USB Charging station, USB-C PD 45W, Fast charge 18W, USB-AFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/deltaco/datatilbehør/datalader/vegg/USBC-AC118DELTACO 65W USB Charging station, USB-C PD 45W, Fast charge 18W, USB-A01.11.2018 09:39:2331.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY><P>DELTACO 65W USB Charging station, USB-C PD 45W, Fast charge 18W, USB-A, black</P> <P>Conveniently charge all your mobile devices from one USB charging station. The USB-C port supports USB PowerDelivery (PD) that lets you load laptops up to 45W such as Macbook Air. Three additional USB-A ports allow simultaneous charging of other devices. As an added bonus, one of these three USB-A ports is equipped to deliver 3A quick download for devices that support Fastcharge. Devices that do not support Fastcharge will charge at normal speeds.</P> <P>• 1.2 m cable length<BR>• USB-C PowerDelivery (PD) up to 45W<BR>• 2x USB-A ports with 2.4A each (total output 12W max)<BR>• 1x USB-A 3A Fastcharge 18W max</P> <P>Dimensions(WxDxH): 82x33x82mm<BR>Weight: 300 g</P></BODY>5 yearsFalse7333048036636
DELTACO 65W USB Charging station, USB-C PD, Fast charge, whiteFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/deltaco/datatilbehør/datalader/vegg/USBC-AC119DELTACO 65W USB Charging station, USB-C PD, Fast charge, white01.11.2018 09:40:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY><P>DELTACO 65W USB Charging station, USB-C PD 45W, Fast charge 18W, USB-A, white</P> <P>Conveniently charge all your mobile devices from one USB charging station. The USB-C port supports USB PowerDelivery (PD) that lets you load laptops up to 45W such as Macbook Air. Three additional USB-A ports allow simultaneous charging of other devices. As an added bonus, one of these three USB-A ports is equipped to deliver 3A quick download for devices that support Fastcharge. Devices that do not support Fastcharge will charge at normal speeds.</P> <P>• 1.2 m cable length<BR>• USB-C PowerDelivery (PD) up to 45W<BR>• 2x USB-A ports with 2.4A each (total output 12W max)<BR>• 1x USB-A 3A Fastcharge 18W max</P> <P>Dimensions(WxDxH): 82x33x82mm<BR>Weight: 300 g</P></BODY>5 yearsFalse7333048036643
DELTACO OM3 fiberkabel LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 1,5mFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/deltaco/kabler-adaptere/fiber/lc-lc/multimode-50-125/LCLC-61-5DELTACO OM3 fiberkabel LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 1,5m11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00DELTACO fiberkablasje, <b>LC - LC</b>, 50/125, OM3, duplex, multimode, 1,5mlifetimeFalse7340004691440
DELTACO fiberkabel, LC - ST, 62,5/125, OM1, duplex, multimodus,2mFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/deltaco/kabler-adaptere/fiber/lc-st/multimode-62-5-125/LCST-2MDELTACO fiberkabel, LC - ST, 62,5/125, OM1, duplex, multimodus,2m11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00DELTACO fiberkabel, LC - ST, 62,5/125, OM1, duplex, multimodus, 2m<br/><br/>lifetimeFalse7340004621461
DELTACO fiberkabel, LC - ST, 50/125, OM3, duplex, multimodus,1mFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/deltaco/kabler-adaptere/fiber/lc-st/multimode-50-125/LCST-61DELTACO fiberkabel, LC - ST, 50/125, OM3, duplex, multimodus,1m11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00DELTACO fiberkabel, LC - ST, 50/125, OM3, duplex, multimodus, 1m<br/><br/>lifetimeFalse7340004666721
DELTACO Y-strømadapter for 15-pin SATA-strøm, for 2 harddisker, 10cmFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/deltaco/datatilbehør/intern-ström/enheter/SATA-15DELTACO Y-strømadapter for 15-pin SATA-strøm, for 2 harddisker, 10cm11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00DELTACO Y-strømadapter for 15-pin SATA-strøm, for 2 harddisker, 10cmlifetimeFalse7340004650812
DELTACO SFP 1000Base-T, RJ45, Cat5, 100mFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/deltaco/kabler-adaptere/fiber/gbic-sfp-moduler/SFP-HP003DELTACO SFP 1000Base-T, RJ45, Cat5, 100m11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00DELTACO SFP 1000Base-T, RJ45, Cat5, 100m (Motsvarar HP J8177C)<br/><br/><br />• Motsvarar HP J8177C<br /><br />5 yearsFalse7340004692287
DELTACO PRME DisplayPort monitorkabel, 20-pin ha - ha 1m, svartFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/deltaco/kabler-adaptere/displayport/displayport-displayport/DP-1010-KDELTACO PRME DisplayPort monitorkabel, 20-pin ha - ha 1m, svart11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY>DELTACO PRME DisplayPort monitorkabel, 20-pin ha - ha, gullbelagte kontakter, ledere av ren kobber, <B>1m</B>, svart <P>DisplayPort kabel for å kobe sammen to enheter <BR><BR>• 1m<BR>• DisplayPort 1.2 <BR>• 21.6 Gb/s båndbredde <BR>• Ledere av ren kobber<BR>• Gullbelagte kontakter<BR>• Maksoppløsning: 5120x2880 i 30Hz<BR>• Støtter Ultra HD - 3840x2160 i 60Hz<BR><BR>Denne kabelen er sertifisert for DisplayPort 1.2-standaren og innebærer at den er i stand til å håndtere alle spesifikasjoner som nevnes under DisplayPort 1.2.  <A href="https://en.wikipedia.org/wiki/DisplayPort#Resolution_and_refresh_frequency_limits_for_DisplayPort" target=_blank>Klikk</A> her for å se spesifikasjonene. DisplayPort 1.3 og 1.4 kan offisielt ikke, per dags dato, testes mot det, men så fort det lar seg gjøre vil vi være raske på å få våre kabler sertifiserte for det. <BR></P></BODY>lifetimeFalse7340004674047
DELTACO F/FTP folieskärmad inst.kabel, Cat6a, LSZH, 305m rulle, vitFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/deltaco/kabler-adaptere/nettverkskabler/cat6a/installasjon-tromme/TP-51CDELTACO F/FTP folieskärmad inst.kabel, Cat6a, LSZH, 305m rulle, vit11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY>DELTACO F/FTP Cat6a installasjonskabel, LSZH, 305m trommel, 500MHz, Delta-sertifisert, hvit<BR><BR>Installasjonskabel for profesjonelt bruk med fire individuelle folieskjermede trådpar og en avledningsskjerm som også er av folie. Materialet i kabelen inneholder ingen PVC-plast noe som gjør att ingen halogengass oppstår ved eventuell brann.<BR><BR>• Dobbel skjerm gir forstyrrelsesfrie tilkoblinger med en hastighet på opp til 10Gbps<BR>• Ledere av ren kopper gir lang holdbarhet med opprettholdt signal<BR><BR><IMG src="https://www.deltaco.se/sites/cdn/PublishingImages/Products/halogen_free.jpg" width=95 height=95></BODY>lifetimeFalse7340004695127
DELTACO USB 2.0 kabel Typ A Han - Typ Mini B Han 2m, svartFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/deltaco/retail-forpakkede-kabler/usb-2-0/USB-26S-KDELTACO USB 2.0 kabel Typ A Han - Typ Mini B Han 2m, svart11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00DELTACO USB 2.0 kabel Typ A Han - Typ Mini B Han, guldplatterte kontakter, ledere av ren kobber, 2m, svart<br/><br/>USB-kabel som brukes til for å koble kortlesere, USB-hubber, kameraer og annet utstyr med USB Mini B-kontakt.lifetimeFalse7340004674627
DELTACO USB 2.0 kabel TypA vinklet output-TypA input, 0,2m,hvit/svartFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/deltaco/kabler-adaptere/usb/usb2-a-ha-a-ho/USB2-102ADELTACO USB 2.0 kabel TypA vinklet output-TypA input, 0,2m,hvit/svart11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00DELTACO USB 2.0 kabel Type A vinklet output – Type A input, 0,2m, hvit/svart<br/><br/>Praktisk kabel for å skape lett kabeltilgang til f.eks notebook-tilbehør.lifetimeFalse7340004653202
DELTACO USB 3.0 kabel, Type A-Type B output,2m, blÕFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/deltaco/kabler-adaptere/usb/usb3-a-ha-b-ha/USB3-120DELTACO USB 3.0 kabel, Type A-Type B output,2m, blÕ11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00DELTACO USB 3.0 kabel, Type A ut – Type B ut, 2m, blå<br/><br/>Klarer en overføringshastighet på maks 4,8Gbit/s.<br />A-kontakten er bakoverkompatibel med USB 2.0 tilkoblinger.<br />A- og B-kontaktene har 9 pins.lifetimeFalse7340004654544
DELTACO PRDisplayPort skjermkabel, Ultra HDi 60Hz, 21,6Gb/s, 3m, svartFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/deltaco/kabler-adaptere/displayport/displayport-displayport/DP-1030DELTACO PRDisplayPort skjermkabel, Ultra HDi 60Hz, 21,6Gb/s, 3m, svart11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY><P>DELTACO PRIME DisplayPort monitorkabel, Ultra HD i 60Hz, 21, 6 Gb/s. 3m, svart, 20-pin ha - ha<BR><BR>DisplayPort kabel for å koble mellom to enheter<BR><BR>• 3m<BR>• DisplayPort 1.2 <BR>• 21.6 Gb/s båndbredde<BR>• Ledere av ren kobber <BR>• Gullbelagte kontakter<BR>• Maksoppløsning: 5120x2880 i 30Hz<BR>• Støtter Ultra HD - 3840x2160 i 60Hz  </P> <P>Denne kabelen er sertifisert med DisplayPort 1.2-standards, som vil si at den er i stand til å støtte alle spesifikasjonene som nevnes under DisplayPort 1.2. <A href="https://en.wikipedia.org/wiki/DisplayPort#Resolution_and_refresh_frequency_limits_for_DisplayPort" target=_blank>Klikk her</A> for å se spesifikasjonene.</P></BODY>lifetimeFalse7340004649618
DELTACO DisplayPort till Mini DisplayPort kabel, 20-p ha-ha, 1m, vitFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/deltaco/kabler-adaptere/displayport/displayport-mini-dp/DP-1110DELTACO DisplayPort till Mini DisplayPort kabel, 20-p ha-ha, 1m, vit11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00DELTACO DisplayPort til Mini DisplayPort skjermkabel, 20 pin output – output, 1m, hvit<br/><br/>lifetimeFalse7340004654322
DELTACO DisplayPort till Mini DisplayPort kabel, 20-p ha-ha, 1m, vitFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/deltaco/kabler-adaptere/displayport/displayport-mini-dp/DP-1110-KDELTACO DisplayPort till Mini DisplayPort kabel, 20-p ha-ha, 1m, vit11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00DELTACO DisplayPort til Mini DisplayPort skjermkabel, 20-pin ha-ha, <b>1m</b>, hvit<br/><br/><br />Vekt: 39glifetimeFalse7333048000088
DELTACO ljudkabel, vinklad 3,5mm hane till 3,5mm hona, 1m, svartFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/deltaco/retail-forpakkede-kabler/lyd-komposittvideo/AUD-131DELTACO ljudkabel, vinklad 3,5mm hane till 3,5mm hona, 1m, svart11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00DELTACO lydkabel, vinklet 3,5mm han til 3,5mm hun, 1m, svartlifetimeFalse7340004686767
DELTACO ljudkabel, 3,5mm hane till 3,5mm hona, 4-pin, 0,5m, vitFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/deltaco/retail-forpakkede-kabler/lyd-komposittvideo/AUD-152DELTACO ljudkabel, 3,5mm hane till 3,5mm hona, 4-pin, 0,5m, vit11.11.2011 09:11:1108.01.2019 14:47:4731.12.1899 23:00:00DELTACO lydkabel, 3,5mm rett han til 3,5mm hun, <b>4-pin</b>, 0,5m, hvit<br/><br/>Forleng kabelen mellom f.eks smartphone og headset. Med 4-pins 3,5mm kontakt går både stereolyd og mikrofon gjennom samme kabel.lifetimeFalse7340004686859
DELTACO DisplayPort forlengningskabel,20-pin output-input,1mFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/deltaco/kabler-adaptere/displayport/displayport-displayport/DP-1210DELTACO DisplayPort forlengningskabel,20-pin output-input,1m11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00DELTACO DisplayPort forlengningskabel, 20-pin output – input, 1m<br/><br/>lifetimeFalse7340004655329
DELTACO förlängningskabel PC/skärm rak IEC C13 - rak IEC C14 0,5m vFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/deltaco/strøm-artikler/forlengelseskabler/DEL-112V-50DELTACO förlängningskabel PC/skärm rak IEC C13 - rak IEC C14 0,5m v11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00DELTACO jordet apparat/forlengningskabel for tilkobling mellom enhet og strømforsyning/kabel. Rett IEC 60320 C14 til rett IEC 60320 C13, maks 250V/10A, 0,5m, hvit<br/><br/>Strømkabel for å f.eks kunne forlenge en kabel mellom strømforsyninga og stikkontakta. Eller for å f.eks koble en skjerm til datamaskinens strømforsyning istedenfor stikkontakta.lifetimeFalse7340004662006
DELTACO modulkabel 6P4C(RJ11) til 6P4C(RJ11),10m,hvitFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/deltaco/kabler-adaptere/telefoni/ferdige-kabler/DEL-163FDELTACO modulkabel 6P4C(RJ11) til 6P4C(RJ11),10m,hvit11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00DELTACO modulkabel 6P4C(RJ11) til 6P4C(RJ11), 10m, hvit<br/><br/>Ferdig modulærkabel med 6-pin RJ-kontakter. 4 Stk tilkoblede ledere. Kan f.eks brukes for telefoni.lifetimeFalse7340004653851
DELTACO DisplayPort til HDMI skjermkabel m lyd,output-output,5m,svartFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/deltaco/kabler-adaptere/displayport/displayport-hdmi/DP-3050DELTACO DisplayPort til HDMI skjermkabel m lyd,output-output,5m,svart11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00DELTACO DisplayPort till HDMI monitorkabel med lyd, 20-pin ha - 19-pin ha, gullbelagte kontakter, ledere av ren kobber, 5m, svartlifetimeFalse7340004652625

 

DELTACO