OK

 

 

 

DELTACO fiberkabel, ST-SC, 62,5/125, OM1, duplex, multimodus, 5mfb-4x.pdfFB-45DELTACO807340004606093False1. EU-försäkran FB-4X.pdf

 

 

 

 

Fiber Coupler SC/SC Duplex Ceramic Multimode31.12.1899 23:00:00FBP-10395637151093Falsehttps://www.deltaco.no/produkter/deltaco/kabler-adaptere/fiber/adaptere/FBP-1039Fiber Coupler SC/SC Duplex Ceramic MultimodeDELTACO skarvdon, fiber, SC-SC, multimode, duplex, keramisk, plast<br/><br/>Skarvdon for å sette i bokser, patchpaneler eller annet utstyr.False7340004669241
Fiber Coupler ST/ST Ceramic- Multimode31.12.1899 23:00:00FBP-10365637151090Falsehttps://www.deltaco.no/produkter/deltaco/kabler-adaptere/fiber/adaptere/FBP-1036Fiber Coupler ST/ST Ceramic- MultimodeDELTACO skarvdon, fiber, ST-ST, multimode, simplex, keramisk, metall<br/><br/>Skarvdon for å sette i bokser, patchpaneler eller annet utstyr.False7340004669210
Fiber Coupler ST/SC Simplex Ceramic-Plastic Housing Multimode31.12.1899 23:00:00FBP-10385637151092Falsehttps://www.deltaco.no/produkter/deltaco/kabler-adaptere/fiber/adaptere/FBP-1038Fiber Coupler ST/SC Simplex Ceramic-Plastic Housing MultimodeDELTACO skarvdon, fiber, SC-ST, multimode, simplex, keramisk, metall<br/><br/>Skarvdon for å sette i bokser, patchpaneler eller annet utstyr.False7340004669234