OK

 

Produkter

 

 

 

ZyXEL LIC-AP-ZZ0003FFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/datamaskinkomponenter/programvare/licenser/LIC-AP-ZZ0003FZyXEL LIC-AP-ZZ0003F11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY>ZyXEL LIC-AP-ZZ0003F</BODY>NoneTrue
LIC-KAV,E-iCard 2 YR Kaspersky Anti-Virus License for ZyWALL110 & USG1Falsehttps://www.deltaco.no/produkter/datamaskinkomponenter/programvare/licenser/LIC-KAV-ZZ0028FLIC-KAV,E-iCard 2 YR Kaspersky Anti-Virus License for ZyWALL110 & USG111.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY>LIC-KAV,E-iCard 2 YR Kaspersky Anti-Virus License for ZyWALL110 & USG1</BODY>NoneTrue
LIC-IDP,E-iCard 2 YR IDP License for ZyWALL 110 & USG110Falsehttps://www.deltaco.no/produkter/datamaskinkomponenter/programvare/licenser/LIC-IDP-ZZ0029FLIC-IDP,E-iCard 2 YR IDP License for ZyWALL 110 & USG11011.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY>LIC-IDP,E-iCard 2 YR IDP License for ZyWALL 110 & USG110</BODY>NoneTrue
ZyXEL LIC-KAV-ZZ0035FFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/datamaskinkomponenter/programvare/licenser/LIC-KAV-ZZ0035FZyXEL LIC-KAV-ZZ0035F11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY>ZyXEL LIC-KAV-ZZ0035F</BODY>NoneTrue
ZyXEL LIC-IDP-ZZ0036FFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/datamaskinkomponenter/programvare/licenser/LIC-IDP-ZZ0036FZyXEL LIC-IDP-ZZ0036F11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY>ZyXEL LIC-IDP-ZZ0036F</BODY>NoneTrue
ZyXEL LIC-IDP,E-iCard 2 YR IDP License for USG60 & USG60WFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/datamaskinkomponenter/programvare/licenser/LIC-IDP-ZZ0037FZyXEL LIC-IDP,E-iCard 2 YR IDP License for USG60 & USG60W11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY>ZyXEL LIC-IDP,E-iCard 2 YR IDP License for USG60 & USG60W</BODY>NoneTrue
ZyXEL LIC-KAV,E-iCard 2 YR Kaspersky Anti-Virus License for USG60 & USFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/datamaskinkomponenter/programvare/licenser/LIC-KAV-ZZ0036FZyXEL LIC-KAV,E-iCard 2 YR Kaspersky Anti-Virus License for USG60 & US11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY>ZyXEL LIC-KAV,E-iCard 2 YR Kaspersky Anti-Virus License for USG60 & US</BODY>NoneTrue
ZyXEL LIC-CCF-ZZ0027FFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/datamaskinkomponenter/programvare/licenser/LIC-CCF-ZZ0027FZyXEL LIC-CCF-ZZ0027F11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY>ZyXEL LIC-CCF-ZZ0027F</BODY>NoneTrue
ZyXEL LIC-CCF-ZZ0028FFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/datamaskinkomponenter/programvare/licenser/LIC-CCF-ZZ0028FZyXEL LIC-CCF-ZZ0028F11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY>ZyXEL LIC-CCF-ZZ0028F</BODY>NoneTrue
Qnap SAS-12G2EFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/lagring-og-medier/das-nas-tilbehør/SAS-12G2EQnap SAS-12G2E11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY><P>QNAP SAS-12G2E SAS storage expansion card, 12Gbit / s, green</P> <P>QNAP SAS storage expansion cards are designed to connect REXP expansion devices to your QNAP NAS to increase storage capacity. By connecting multiple expansion devices with mini-SAS cables for high-speed transmission, more can be added to meet the need for storage space for fast-growing data. QNAP creates SAS 6Gbit / s expansion expansion cards for general use and 12Gbit / s for applications requiring high bandwidth, high speed and intensive data transfer.</P> <P>• SAS Storage Expansion Card for 12 Gbit / s<BR>• Contact: Double Port / Broadway<BR>• PCIe and channels: PCIe<BR>• Bracket: Low profile (default). Stands for table model and full height model are included.<BR>• Cable: mini-SAS SFF-8644, QNAP offers cables of 0.5m, 1.0m and SFF-8644 to SFF-8088 as optional equipment</P></BODY>NoneTrue
SONY Stamina Plus batteri, LR61, alkaliskt, 9V, 1-packFalsehttps://www.deltaco.no/varemerker/sony/batterier/alkaliske/9v-6lr61/BAT-115SONY Stamina Plus batteri, LR61, alkaliskt, 9V, 1-pack11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY>SONY Stamina Plus batteri, LR61, alkaliskt, 9V, 1-pack</BODY>NoneFalse008562006430
HP 146Gb Ultra320 SCSI Universal 10K, refurbishedFalsehttps://www.deltaco.no/varemerker/hp/lagring-og-medier/harddisker/DEL1003592HP 146Gb Ultra320 SCSI Universal 10K, refurbished11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY>HP 146Gb Ultra320 SCSI Universal 10K, refurbished</BODY>NoneFalse
DELTACO OM3 fiberkabel LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 1,5mFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/deltaco/kabler-adaptere/fiber/lc-lc/multimode-50-125/LCLC-61-5DELTACO OM3 fiberkabel LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 1,5m11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00DELTACO fiberkablasje, <b>LC - LC</b>, 50/125, OM3, duplex, multimode, 1,5mlifetimeFalse7340004691440
DELTACO fiberkabel, LC - ST, 62,5/125, OM1, duplex, multimodus,2mFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/deltaco/kabler-adaptere/fiber/lc-st/multimode-62-5-125/LCST-2MDELTACO fiberkabel, LC - ST, 62,5/125, OM1, duplex, multimodus,2m11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00DELTACO fiberkabel, LC - ST, 62,5/125, OM1, duplex, multimodus, 2m<br/><br/>lifetimeFalse7340004621461
DELTACO fiberkabel, LC - ST, 50/125, OM3, duplex, multimodus,1mFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/deltaco/kabler-adaptere/fiber/lc-st/multimode-50-125/LCST-61DELTACO fiberkabel, LC - ST, 50/125, OM3, duplex, multimodus,1m11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00DELTACO fiberkabel, LC - ST, 50/125, OM3, duplex, multimodus, 1m<br/><br/>lifetimeFalse7340004666721
Kabelkanal, modulär, hårdplast, 50 delar, 1,25 m, gråFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/kabler-adaptere/sortering/håndtering/LFR01Kabelkanal, modulär, hårdplast, 50 delar, 1,25 m, grå11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00Kabelkanal, modulær, hardplast, 50 deler, 1,25 m, grå<br/><br/>Kabelkanal som enkelt kan forlenges eller forkortes etter behov. Det medfølger 50stk deler i den som totalt lager en 1,25 meter lang kabelkanal. Den er inndelt i to kanaler så at man enkelt kan ha f.eks. inngeende på ene siden og utgående kabler på andre siden. Kan kombineres med andre farger. Mål(BxDxH) for hver del: 50x25x20 mm. <br /><i>Kan kobles sammen med LFR02</i>NoneFalse7340004643777
DeLOCK Adapter, gränssnittskonverterare, 22-pin SATA till M.2, 6Gb/sFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/i-o-kort-kontrollerkort/sata/innebygging/NGFF-1001DeLOCK Adapter, gränssnittskonverterare, 22-pin SATA till M.2, 6Gb/s11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00DeLOCK Adapter, gränssnittskonverterare, 22-pin SATA till M.2, 6Gb/sNoneFalse4043619625215
DELTACO Y-strømadapter for 15-pin SATA-strøm, for 2 harddisker, 10cmFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/deltaco/datatilbehør/intern-ström/enheter/SATA-15DELTACO Y-strømadapter for 15-pin SATA-strøm, for 2 harddisker, 10cm11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00DELTACO Y-strømadapter for 15-pin SATA-strøm, for 2 harddisker, 10cmlifetimeFalse7340004650812
Signalomvandlare från SDI till HDMI, BNC, SDI Loop Out, svartFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/signalhåndtering/omvandler/sdi-til-hdmi/SDI-1000Signalomvandlare från SDI till HDMI, BNC, SDI Loop Out, svart11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00Signalkonverter fra HD-SDI til HDMI, BNC, med SDI Loop Out-funksjon, svart<br/><br/>Konverterer signalet fra et profesjonelt videokamera eller videobåndspiller med SDI-grensesnittet til et HDMI-signal for å kunne kobles til en vanlig flat-TV eller skjerm. Loop out-funksjonen gjør det mulig å koble til et profesjonelt (video) referensskjerm, båndspiller eller en til signalkonverterer for å forlenge signalet ytterligere. Denne signalkonverteren klarer å sende SDI-signaler hele 130 meter i Full HD med en koaksialkabel med BNC-kontakter. Hele 300 meter i SD (PAL-/NTSC-oppløsning).<br /><br />• SD 525i og 625i. (PAL/NTSC)<br />• 720p24, 25, 30, 50 og 60Hz.<br />• 1080i50, 60.<br />• 1080p24, 25, 30, 50 and 60.<br />• Opp til 8 kanaler med 48kHz.<br /><br />Signalkonverteren, strømadapter (5V 2A) og brukermanual følger med i forpakningen.<br /><br />Mål(BxDxH): 100x70x25mm.NoneFalse7340004693079
DELTACO SFP 1000Base-T, RJ45, Cat5, 100mFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/deltaco/kabler-adaptere/fiber/gbic-sfp-moduler/SFP-HP003DELTACO SFP 1000Base-T, RJ45, Cat5, 100m11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00DELTACO SFP 1000Base-T, RJ45, Cat5, 100m (Motsvarar HP J8177C)<br/><br/><br />• Motsvarar HP J8177C<br /><br />5 yearsFalse7340004692287
DisplayPort-splitter, 1x20-pin ho till 2x20-pin ho, 2560x1600, svartFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/signalhåndtering/displayport/splitter/DP-1001DisplayPort-splitter, 1x20-pin ho till 2x20-pin ho, 2560x1600, svart11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY>DisplayPort-splitter, 1x20-pin ho till 2x20-pin ho, 2560x1600, 12bit, PCM 7.1, DP v1.1a, plug and play, svart<BR><BR>DisplayPort-splitter är en enhet som speglar ett skrivbord till två monitorer. Den hanterar två skärmar med upplösning på 2560x1600. Enheten är speciellt framtagen för informationsspridning.<BR><BR>Manual och nätadapter ingår i förpackningen.<BR><BR>Mått(BxDxH): 110x75x25mm.</BODY>NoneFalse7340004688143