OK

 

Produkter

 

 

 

Mikrotik wsAP ac lite 3xGE dualband 802.3af POE L4Falsehttps://www.deltaco.no/produkter/nettverk-og-kommunikasjon/tilgangspunkter/MKT-10151Mikrotik wsAP ac lite 3xGE dualband 802.3af POE L411.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY>MikroTik wsAP ac lite - Radio access point - Wi-Fi - Dual Band, white</BODY>NoneTrue0MKT-10151
Mikrotik SFP+ CWDM module 10G 10km 1470nmFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/nettverk-og-kommunikasjon/mediekonverterer/gbic-sfp-moduler/MKT-10155Mikrotik SFP+ CWDM module 10G 10km 1470nm11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY>Mikrotik S+C47DLC10D, SFP+ CWDM module 10G SM 10km 1470nm Dual LC-connector DDM, silver</BODY>NoneTrue0MKT-10155
Mikrotik SFP+ CWDM module 10G 10km 1490nmFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/nettverk-og-kommunikasjon/mediekonverterer/gbic-sfp-moduler/MKT-10156Mikrotik SFP+ CWDM module 10G 10km 1490nm11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY>Mikrotik S+C49DLC10D, SFP+ CWDM module 10G SM 10km 1490nm Dual LC-connector DDM, silver</BODY>NoneTrue0MKT-10156
Mikrotik SFP+ CWDM module 10G 10km 1530nmFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/nettverk-og-kommunikasjon/mediekonverterer/gbic-sfp-moduler/MKT-10158Mikrotik SFP+ CWDM module 10G 10km 1530nm11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY>Mikrotik S+C53DLC10D, SFP+ CWDM module 10G SM 10km 1530nm Dual LC-connector DDM, silver</BODY>NoneTrue0MKT-10158
Mikrotik SFP+ CWDM module 10G 10km 1550nmFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/nettverk-og-kommunikasjon/mediekonverterer/gbic-sfp-moduler/MKT-10159Mikrotik SFP+ CWDM module 10G 10km 1550nm11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY>Mikrotik S+C55DLC10D, SFP+ CWDM module 10G SM 10km 1550nm Dual LC-connector DDM, silver</BODY>NoneTrue0MKT-10159
Mikrotik SFP+ CWDM module 10G 10km 1570nmFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/nettverk-og-kommunikasjon/mediekonverterer/gbic-sfp-moduler/MKT-10160Mikrotik SFP+ CWDM module 10G 10km 1570nm11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY>Mikrotik S+C57DLC10D, SFP+ CWDM module 10G SM 10km 1570nm Dual LC-connector DDM, silver</BODY>NoneTrue0MKT-10160
Mikrotik SFP+ CWDM module 10G 10km 1590nmFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/nettverk-og-kommunikasjon/mediekonverterer/gbic-sfp-moduler/MKT-10161Mikrotik SFP+ CWDM module 10G 10km 1590nm11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY>Mikrotik S+C59DLC10D, SFP+ CWDM module 10G SM 10km 1590nm Dual LC-connector DDM, silver</BODY>NoneTrue0MKT-10161
Mikrotik SFP+ CWDM module 10G 10km 1610nmFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/nettverk-og-kommunikasjon/mediekonverterer/gbic-sfp-moduler/MKT-10162Mikrotik SFP+ CWDM module 10G 10km 1610nm11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY>Mikrotik S+C61DLC10D, SFP+ CWDM module 10G SM 10km 1610nm Dual LC-connector DDM, silver</BODY>NoneTrue0MKT-10162
Mikrotik SFP CWDM module 1.25G 40km 1470nmFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/nettverk-og-kommunikasjon/mediekonverterer/frittstående/MKT-10171Mikrotik SFP CWDM module 1.25G 40km 1470nm11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY>Mikrotik S-C47DLC40D, SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1470nm Dual LC-connector DDM, silver</BODY>NoneTrue0MKT-10171
Mikrotik SFP CWDM module 1.25G 40km 1490nmFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/nettverk-og-kommunikasjon/mediekonverterer/gbic-sfp-moduler/MKT-10172Mikrotik SFP CWDM module 1.25G 40km 1490nm11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY>Mikrotik S-C49DLC40D, SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1490nm Dual LC-connector DDM, silver</BODY>NoneTrue0MKT-10172
Mikrotik SFP CWDM module 1.25G 40km 1510nmFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/nettverk-og-kommunikasjon/mediekonverterer/gbic-sfp-moduler/MKT-10173Mikrotik SFP CWDM module 1.25G 40km 1510nm11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY>Mikrotik S-C51DLC40D, SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1510nm Dual LC-connector DDM, silver</BODY>NoneTrue0MKT-10172
Mikrotik SFP CWDM module 1.25G 40km 1530nmFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/nettverk-og-kommunikasjon/mediekonverterer/gbic-sfp-moduler/MKT-10174Mikrotik SFP CWDM module 1.25G 40km 1530nm11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY>Mikrotik S-C53DLC40D, SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1530nm Dual LC-connector DDM, silver</BODY>NoneTrue0MKT-10174
Mikrotik SFP CWDM module 1.25G 40km 1550nmFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/nettverk-og-kommunikasjon/mediekonverterer/gbic-sfp-moduler/MKT-10175Mikrotik SFP CWDM module 1.25G 40km 1550nm11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY>Mikrotik S-C55DLC40D, SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1550nm Dual LC-connector DDM, silver</BODY>NoneTrue0MKT-10175
Mikrotik SFP CWDM module 1.25G 40km 1570nmFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/nettverk-og-kommunikasjon/mediekonverterer/gbic-sfp-moduler/MKT-10176Mikrotik SFP CWDM module 1.25G 40km 1570nm11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY>Mikrotik S-C57DLC40D, SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1570nm Dual LC-connector DDM, silver</BODY>NoneTrue0MKT-10176
Mikrotik SFP CWDM module 1.25G 40km 1590nmFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/nettverk-og-kommunikasjon/mediekonverterer/gbic-sfp-moduler/MKT-10177Mikrotik SFP CWDM module 1.25G 40km 1590nm11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY>Mikrotik S-C59DLC40D, SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1590nm Dual LC-connector DDM, silver</BODY>NoneTrue0MKT-10177
Mikrotik SFP CWDM module 1.25G 40km 1610nmFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/nettverk-og-kommunikasjon/mediekonverterer/gbic-sfp-moduler/MKT-10178Mikrotik SFP CWDM module 1.25G 40km 1610nm11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY>MicroTik S-C61DLC40D - SFP Transmitter / Receiver Module (mini-GBIC) - CWDM / LC single mode - up to 40 km - 1610 nm, silver</BODY>NoneTrue0MKT-10178
Mikrotik SFP GPON moduleFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/nettverk-og-kommunikasjon/antenner/MKT-10180Mikrotik SFP GPON module11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY>Mikrotik, RouterBoard Sleeve30 Kit - Aerial protective shell, white</BODY>NoneTrue0MKT-10180
Mikrotik Netmetal5 outdoor casing AC radio hp 2x2 L4Falsehttps://www.deltaco.no/produkter/nettverk-og-kommunikasjon/tilgangspunkter/MKT-10183Mikrotik Netmetal5 outdoor casing AC radio hp 2x2 L411.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY>MikroTik RouterBOARD NetMetal 5 - Radio access point - Wi-Fi - 5 GHz, black</BODY>NoneTrue
Mikrotik Radome Cover for Mant 1packFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/nettverk-og-kommunikasjon/antenner/MKT-10184Mikrotik Radome Cover for Mant 1pack11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY>MikroTik - Protective radome, white</BODY>NoneTrue
Mikrotik MTAO-LTE-5D-SQ mANT LTE 5o LTE antenna with two SMA connectorFalsehttps://www.deltaco.no/produkter/nettverk-og-kommunikasjon/antenner/MKT-10185Mikrotik MTAO-LTE-5D-SQ mANT LTE 5o LTE antenna with two SMA connector11.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY>MikroTik mANT LTE 5o - Antenna - cellular - 5 dBi, black</BODY>NoneTrue
Mikrotik RB912R-2nD-LTmR11e-4G LtAP mini 4G kit (Extra bands) with L4Falsehttps://www.deltaco.no/produkter/nettverk-og-kommunikasjon/tilgangspunkter/MKT-10186Mikrotik RB912R-2nD-LTmR11e-4G LtAP mini 4G kit (Extra bands) with L411.11.2011 09:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY>MikroTik LtAP mini 4G kit - Radio access point - Wi-Fi - 2.4 GHz - LTE 450/800/1800/2500/2600/3500/3700, black</BODY>NoneTrue